Očekávaný vrh Q

Katty Hubertova Leč x Dangerous Dario Caniwergi´s
„Vrh Q“

Dne 17.3. 2021 se do této nešťastné doby narodilo 6 krásných štěňátek, která budou majitelům zpříjemňovat těžké chvíle, které si na nás život přichystal.

Sama vím, kolik lásky každému jednomu štěňátku dává Míša, a supluje tak veškeré mazlící návštěvy, které jsou bohužel teď vzhledem k situaci ohledně Covidu nepřípustné. Všechna štěňátka od ní odchází vymazlená a plně socializovaná díky tomu, že se Míša soustředí na kvalitu chovu a ne na kvantitu (množství) vyprodukovaných štěňat. Za což si ji velmi vážím.

Doník se snažil a předal silné žluté geny, a proto se v tomto vrhu objevili 4 silní žlutí kluci, 1 žlutá holčička a 1 holčička, která si vybojovala černou barvu. Všichni medvídci jsou zdraví, krásně přibírají na váze a mají se čile k světu.

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ REZERVOVÁNA

 

 

 

 

 

 

 


DANGEROUS DARIO CANIWERGI´S x KATTY HUBERTOVA LEČ

10.2. 2021 – Hlásíme potvrzení březosti, v březnu se na svět podívají štěňátka z opakovaného spojení. Po úspěšném spojení opakujeme znovu a očekáváme od dalšího vrhu kromě skvělého zdraví i výborné povahové vlastnosti a skvělý temperament. Těšíme se na žlutá a černá štěňátka.

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ ZAREZERVOVÁNA.