Spolupráce

Na jaře roku 2019 jsme začali spolupracovat s CHS Hubertova Leč a z naší ryze kynologické spolupráce, během níž jsme v první řadě chtěli zdokonalit schopnosti našich čtyřnohých svěřenců, se vyvinulo pevné přátelské pouto, díky kterému máme s Doníkem nejen skvělé parťáky na trénování, ale i spřízněné duše, se kterými se můžeme podělit o radosti i strasti a za kterými chodíme pro rady, když nevíme kudy kam a pro oporu, když ztrácíme pevnou půdu pod nohama, a to nejen v kynologických záležitostech.

Díky takovýmto setkáním si plně uvědomuji, že vše v našem životě má nějaký smysl a nic se neděje náhodou. Každý, kdo se ocitne v našem životě, má určitou roli. Někdo nám má dát lekci a zocelit nás a někteří jsou v roli andělů, kteří zaplňují prázdná místa v našich srdcích.

Pomyslným vrcholem pyramidy této chovatelské stanice je Michaela Pokorná, která pod svými křídly drží 4 krásné fenečky:

Baylies Hubertova Leč
Katty Hubertova Leč
Happy Elisabeth Hubertova Leč
Jadis Hubertova Leč

Více informací na stránkách: https://beilis.estranky.cz/

A protože jsem je všechny přijala „za své“, budou i na těchto stránkách mít místo, které bude patřit jen jim a kam budu ráda přidávat informace a fotky.


Foto: Kattty Hubertova Leč

Foto: M. Pokorná, Katty Hubertova Leč

Foto: zleva – Happy Elisabeth Hubertova Leč (*6.8.2013), Baylies Hubertova Leč (*18.9 2OO8), Jadis Hubertova Leč (*13.5.2016), Katty Hubertova Leč (*2.8.2017)