Očekávaný vrh „P“

23.9. 2020 – Vrh „P“ spatřil poprvé světlo světa

o: Dangerous Dario Caniwergi´s
m: Jadis Hubertova Leč

Porod začal už 22.9. 2020, kdy Didinka začala hrabat a vytvářet hnízdečko pro miminka. První miminko se na svět dostalo ale až 23.9. v půl 8 ráno a pak už to šlo rychle, poslední 8. pejsek se narodil okolo 13. hodiny.

1. fenečka – 445 g
2. pejsek – 390 g
3. fenečka – 380 g
4. fenečka – 458 g
5. fenečka 
6. pejsek
7. pejsek
8. pejsek – 500 g

15.9. 2020 – den 54.

m: Jadis Hubertova Leč
o:  Dangerous Dario Caniwergi´s

Už netrpělivě čekáme a vyhlížíme den D, který se blíží mílovými kroky. Celé dva měsíce nám zase neskutečně utekly a za chvíli se narodí již druhý vrh, kterému je Doník pyšným tatínkem. Na drobečky se těšíme, stejně tak jako jsme se těšili poprvé. Dnes je to ale trochu jiné, někde v bříšku Didinky roste totiž snad i naše malá slečna Šťastná. Všechna štěňátka budou mít nejen výstavní předpoklady, pracovní potenciál s velkou chutí do práce (hlavně ve vodě), ale věříme, že budou mít hlavně milující a trpělivé rodiny, ve kterých budou v těch nejlepších rukách. V rukách, které je ochrání od štěněcích a pubertálních nerozvážností a budou je pevně držet pod svými ochrannými křídly až do stáří.

PROZATÍM JSOU VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA REZERVOVÁNA

Foto: Jadis Hubertova Leč (54. den)

8.9. 2020 – Den 47.

m: Jadis Hubertova Leč
o:  Dangerous Dario Caniwergi´s

Už začínáme být ostražití a v příštích dvou týdnech se bude naše nervozita stupňovat. Už teď jsme v pozoru a očekáváme narození čistě žluté linie štěňátek. Předpokládáme u nich výstavní potenciál, zdravý genetický materiál, hravou a mazlivou povahu.

PROZATÍM JSOU VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA REZERVOVÁNA

Foto: Jadis Hubertova Leč (47.den)

17.8. 2020

Dostali jsme výbornou zprávu. Krytí se zadařilo a s Didinkou se tak můžeme těšit na štěňátka, která by se měla narodit na podzim.